مقاله ترجمه شده تجزیه و تحلیل میانگین ریسک تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی در زنجیره تأمین

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان مقاله ترجمه شده تجزیه و تحلیل میانگین ریسک تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی در زنجیره تأمین وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
مقاله ترجمه شده تجزیه و تحلیل میانگین ریسک تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی در زنجیره تأمین|34049003|iwm|مقاله ترجمه شده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده صنایع,ترجمه مقاله آماده مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده رشته مهندسی صنایع,مقاله ترجمه شده آماده درس هماهنگی در زنجیره تامی

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع تجزیه و تحلیل میانگین ریسک تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی در زنجیره تأمین با جابجایی موجودی: تسهیم ریسک و هماهنگی (به همراه مقاله اصلی)،
در قالب word و در 24 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
نوآوری مقاله
مدل سازی
قرارداد قیمت عمده فروشی و تسهیم سود
سیاست بهینه خرده فروش
سیاست بهینه تولیدکننده
تاثیر ریسک بر انگیزش اعضا
مثال های عددی
آنالیز ریسک قرارداد تسهیم درآمد برای هماهنگی
شرایط لازم و کافی برای هماهنگی
آنالیز ریسک و تاثیر پذیرش RFID
قرارداد تسهیم ریسک
طراحی قرارداد تسهیم ریسک
آنالیز ریسک و اثر پذیرش RFID
بحث و بررسی واقعیت موضوع
نتیجه گیری
پیشنهادات آتی


مقدمه این مقاله:
امروزه خطا در جایگذاری موجودی، هنوز مسئله مهمی در فروشگاه های خرده فروشی است. در ادامه مواردی مطرح می شود که منجر به خطا در جایگذاری موجودی می شوند: ممکن است مقدار سفارش دریافتی از تامین کننده، هنوز در قفسه های فروشگاه جایگذاری نشده و در دسترس مشتریان قرار نگرفته باشد، یا به دلیل اینکه فرایند بازپرسازی از انبار به قفسه ها دچار مشکل شده (محصول در جابجایی آسیب دیده، محصولات در انبار قابل پذیرش نیستند و یا محصولات در قفسه دیگری به اشتباه جایگذاری شده اند) و یا مشتریان محصولات را به قفسه دیگری منتقل کرده اند. در مطالعات پیشین بررسی شده است که فروش از دست رفته ناشی از خطا در جایگذاری موجودی، منجر به کاهش 25 درصدی سود خرده فروش شده است.
بنابراین، اغلب مدیران برای حذف خطا در جایگذاری موجودی، از فناوری رادیو شناسه (RFID)، براساس مزایا و توانایی آن در بهبود ردیابی محصولات در زنجیره تامین استفاده می کنند. RFID با استفاده از ارتباطات مبتنی بر فرکانس های رادیویی امکان شناسایی خودکار، ردیابی و مدیریت اشیاء، انسان و حیوانات را فراهم می نماید. یکی از کاربردهای بسیار متداول RFID در برنامه ریزی و کنترل موجودی ها است. اطلاعات موجودی ها در برچسب های RFID نگهداری می شود و از این طریق هر لحظه می توان میزان موجودی و محل نگهداری آن را چک کرد و احتیاجات را مشخص و سفارشات لازم را ارسال نمود. RFID هزینه کنترل موجودی را کاهش داده و کارایی و دقت آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. شرکت Wal-Mart ادعا می کند که با استفاده از RFID هزینه کنترل موجودی شرکت به میزان 5.1% کاهش داشته است.
تحقیقات علمی در زمینه RFID در چند سال اخیر به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. اغلب تحقیقات فرض کرده اند که اعضای زنجیره تامین خنثی به ریسک هستند؛ به عنوان مثال، آنها سود مورد انتظار خود را بدون در نظر گرفتن ریسک به حداکثر می رسانند. با این حال، ممکن است ریسک شکست رخ دهد، مانند مزایای به دست آمده از اجرای RFID که قادر به جبران هزینه افزایش یافته نمی باشد. بنابراین، نتایج تصمیم گیری در حالت عدم ریسک پذیری از نظر تصمیم گیرندگان ریسک پذیر، غیر واقعی است.


توضیحات:عنوان انگلیسی مقاله:Mean-risk analysisofradiofrequencyidentification technology in supplychainwithinventorymisplacement:Risk-sharing and coordination.

عنوان فارسی مقاله:
تجزیه و تحلیل میانگین ریسک تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی در زنجیره تأمین با جابجایی موجودی: تسهیم ریسک و هماهنگی

تعداد صفحات: 24 صفحه با فرمت doc
سال انتشار مقاله: 2013 میلادی
لازم به توضیح است که مقاله بصورت خلاصه اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.


مطالب دیگر:
بررسي معجزات انبياء و تأثير معجزه بروي افكار بشر در زمانهاي مختلفبررسی جايگاه MDA در معماري سيستمهاي سازمانيبررسي عملکرد روزنامه هاي آفتاب يزد و جمهوري اسلامي در نهمين دوره انتخابات رياست جمهوريآشنایی با خصوصیات سلنیوم و بررسی تاثيرات و خطرات و آلودگی آنآشنایی با بخشهاي مختلف اداره آب وفاضلاب و امور مالی آنبررسی ايمن‌ترين مسير بين دو نقطه از نظر نرخ تصادفاتبررسی بر هم کنش کاليکس(4)آرن و مشتقات دی و تری بنزيلی آن با ملکول يدآشنایی با وب سرويس و طراحی آنآشنایی با آبهای زیرزمینی و آب شیرین و وضعیت آب در ایران و جهانآشنایی با آبزیان زینتی و پرورش و نگهداری از آنهانگاهی به حوزه‌ آبخيز لوه و طراحی سازه در آننگاهی به آب های زیرزمینی و آب شیرین و توزیع جهانی آبآشنایی با ابزارهای کاوش در اینترنتبررسی علل جامعه شناختی پدیده کودک آزادی در شهر تهرانبررسی طراحی و اجزای یک مجموعه آموزشی فرهنگي تفریحیمعرفي و بررسي بخشهاي مختلف نيروگاه گازيبررسی اثر سبوس برنج فراوری شده با حرارت بر خوراک گاو شیری و اقتصادی بودن آنبررسی اثر غلظت‌های مختلف اکسین بر ریشه‌زایی قلمه‌های نیمه خشبی نارنج و نارنج سه برگنگاهی بر آثار باستانی اصفهانبررسی اثرات تنش شوري بر جنبه هاي مورفولوژيكي و عملكرد دو رقم كلزابررسی اثر فشار بالا روی Listeria spp در مورد خصوصیات ریز ساختاری و بافت ماهی دودیبررسی و توجيه اثر متقابل فوتون و گراويتون با توجه به نظريه سي. پي. اچآشنایی با آثار تاریخی اصفهان و تاریخچه و معماری آنهابررسي نقش و ميزان عناصر غذایی در خاك و اثرات آن بر روي عملكرد چغندر قندآشنایی با آثار تاریخی زندیه شیراز و ابنيه كريم خان زند